MXSMCG120CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXSMCG120CAE3
JLCPCB Part #
C2633571
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 120V 133V 193V 7.8A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS