SMCG24CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG24CA-HRA
JLCPCB Part #
C1977114
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 24V 26.7V 38.6A 38.9V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS