MXSMBJSAC45E3
MFR.Part #
MXSMBJSAC45E3
JLCPCB Part #
C2629970
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 10uA 30pF 45V 500W 50V 6.8A 77V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)