MXSMBJSAC12E3
MFR.Part #
MXSMBJSAC12E3
JLCPCB Part #
C2630003
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 12V 13.3V 19V 25A 30pF 500W 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)