25LC080DT-I/MNY
MFR.Part #
25LC080DT-I/MNY
JLCPCB Part #
C2062385
Package
TDFN-8-EP(2x3)
Description
-40℃~+150℃ 1,000,000 cycles 2.5V~5.5V 200 Years 5MHz 6ms 8Kbit Hardware write protection function、Built-in write enable latch (WEL)、Power-down/Power-up protection circuit SPI TDFN-8-EP(2x3) EEPROM ROHS