MXRT100KP160CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXRT100KP160CA
JLCPCB Part #
C2632068
Package
DO-204AR
Description
100kW 160V 178V 315V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS