MXRT100KP120CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXRT100KP120CA
JLCPCB Part #
C2632474
Package
DO-204AR
Description
100kW 120V 133V 235V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS