MRT100KP110CA
MFR.Part #
MRT100KP110CA
JLCPCB Part #
C2634295
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 110V 122V 216V 463A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)