MXPLAD7.5KP48CA
MFR.Part #
MXPLAD7.5KP48CA
JLCPCB Part #
C2630115
Description
-55℃~+150℃ 10uA 48V 58.9V 7.5kW@10/1000us 77.4V 97A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS