PIC16C74A-10E/L
MFR.Part #
PIC16C74A-10E/L
JLCPCB Part #
C646173
Package
PLCC-44(16.6x16.6)
Description
-40℃~+125℃ 10MHz 192Byte 33 4V~6V 7KB 8 Bit External OTP PIC PLCC-44(16.6x16.6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS