MXPLAD7.5KP24AE3
MFR.Part #
MXPLAD7.5KP24AE3
JLCPCB Part #
C2631118
Description
24V 26.7V 38.9V TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS