MXLSMLJ10A
MFR.Part #
MXLSMLJ10A
JLCPCB Part #
C2627741
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 10V 11.1V 176.4A 17V 3kW 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS