MXPLAD36KP78CA
MFR.Part #
MXPLAD36KP78CA
JLCPCB Part #
C2632485
Description
-55℃~+150℃ 126V 286A 36kW 78V 86.7V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS