MXPLAD36KP75CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXPLAD36KP75CA
JLCPCB Part #
C2632488
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 121V 298A 36kW 75V 83.3V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS