MXPLAD36KP36CA
MFR.Part #
MXPLAD36KP36CA
JLCPCB Part #
C2632942
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36V 36kW 40V 58.1V 620A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS