MXPLAD36KP350A
MFR.Part #
MXPLAD36KP350A
JLCPCB Part #
C2631560
Description
-55℃~+150℃ 10uA 350V 36kW 389V 564V 64A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS