MAPLAD36KP350A
MFR.Part #
MAPLAD36KP350A
JLCPCB Part #
C2633086
Description
10uA 350V 36kW 389V 564V 64A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)