MXPLAD30KP85AE3
MFR.Part #
MXPLAD30KP85AE3
JLCPCB Part #
C2632938
Description
-55℃~+150℃ 137V 216A 30kW 85V 94.4V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS