MXPLAD30KP75CA
MFR.Part #
MXPLAD30KP75CA
JLCPCB Part #
C2632364
Description
10uA 121V 246A 30kW 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS