MXPLAD30KP70A
MFR.Part #
MXPLAD30KP70A
JLCPCB Part #
C2632947
Description
-55℃~+150℃ 10uA 113V 264A 30kW 70V 77.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS