MXPLAD30KP51A
MFR.Part #
MXPLAD30KP51A
JLCPCB Part #
C2632635
Description
-55℃~+150℃ 30kW 366A 51V 56.7V 82.4V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS