MXPLAD30KP16A
MFR.Part #
MXPLAD30KP16A
JLCPCB Part #
C2631953
Description
-55℃~+150℃ 1.101kA 16V 17.8V 27.2V 30kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS