MXPLAD30KP160A
MFR.Part #
MXPLAD30KP160A
JLCPCB Part #
C2631727
Description
-55℃~+150℃ 116A 160V 178V 259V 30kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS