MXPLAD18KP85A
MFR.Part #
MXPLAD18KP85A
JLCPCB Part #
C2631138
Description
-55℃~+150℃ 132A 137V 18kW 85V 94.4V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS