MXPLAD18KP75A
MFR.Part #
MXPLAD18KP75A
JLCPCB Part #
C2630933
Description
-55℃~+150℃ 1.396kA 12.9V 18kW 7.5V 8.33V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS