MXPLAD18KP20A
MFR.Part #
MXPLAD18KP20A
JLCPCB Part #
C2631011
Description
-55℃~+150℃ 18kW 20V 22.2V 32.4V 556A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS