MXPLAD15KP58A
MFR.Part #
MXPLAD15KP58A
JLCPCB Part #
C2631903
Description
-55℃~+150℃ 159A 15kW 58V 64.4V 93.6V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS