MXPLAD15KP48A
MFR.Part #
MXPLAD15KP48A
JLCPCB Part #
C2631922
Description
-55℃~+150℃ 15kW 195A 48V 53.3V 77.4V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS