MXLPLAD30KP300CA
MFR.Part #
MXLPLAD30KP300CA
JLCPCB Part #
C2633714
Description
-55℃~+150℃ 10uA 300V 30kW 333V 483V 62A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS