MXPLAD15KP78A
MFR.Part #
MXPLAD15KP78A
JLCPCB Part #
C2631770
Description
-55℃~+150℃ 120A 126V 15kW 78V 86.7V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS