MXPLAD15KP40CA
MFR.Part #
MXPLAD15KP40CA
JLCPCB Part #
C2633767
Description
10uA 15kW 234A 40V 44.4V 64.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS