MASMLJ18AE3
MFR.Part #
MASMLJ18AE3
JLCPCB Part #
C2626808
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 102.8A 18V 20V 29.2V 2uA 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD)