MSMLJ100AE3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMLJ100AE3/TR
JLCPCB Part #
C3700670
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
100V 111V 162V 18.6A 2uA 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS