MXLSMLJ160AE3
MFR.Part #
MXLSMLJ160AE3
JLCPCB Part #
C2627875
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 11.6A 160V 178V 259V 2uA 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS