MASMLJ30AE3
MFR.Part #
MASMLJ30AE3
JLCPCB Part #
C2626614
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 2uA 30V 33.3V 3kW 48.4V 62A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD)