MXLSMLJ150CAE3
MFR.Part #
MXLSMLJ150CAE3
JLCPCB Part #
C2627617
Description
12.4A 150V 167V 243V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS