MXLSMBG7.5CA/TR
MFR.Part #
MXLSMBG7.5CA/TR
JLCPCB Part #
C3714124
Package
SMBG(DO-215AA)
Description
-65℃~+150℃ 100uA 12.9V 46.5A 600W 7.5V 8.33V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMBG(DO-215AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS