MXLSMLG110CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLSMLG110CAE3
JLCPCB Part #
C2627403
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
-65℃~+150℃ 110V 122V 16.8A 177V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS