MXLSMCJLCE54AE3
MFR.Part #
MXLSMCJLCE54AE3
JLCPCB Part #
C2628516
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 17.2A 54V 5uA 60V 87.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS