SMDJ33CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ33CA-HRA
JLCPCB Part #
C1977812
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 33V 36.7V 3kW@10/1000us 53.3V 56.3A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS