MXLSMCJLCE22A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLSMCJLCE22A
JLCPCB Part #
C2627369
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 22V 26.9V 35.5V 42A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS