MXLSMCJ70CAE3
MFR.Part #
MXLSMCJ70CAE3
JLCPCB Part #
C2628463
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 113V 13.3A 1uA 70V 77.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS