MXLSMCJ40CAE3
MFR.Part #
MXLSMCJ40CAE3
JLCPCB Part #
C2626633
Description
1.5kW 23.2A 40V 44.4V 64.5V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS