MXLSMCGLCE14A
MFR.Part #
MXLSMCGLCE14A
JLCPCB Part #
C2648783
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 14V 15.6V 23.2V 65A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS