SMCG170CAHE3/57T
MFR.Part #
SMCG170CAHE3/57T
JLCPCB Part #
C1985172
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 170V 1uA 209V 275V 5.5A Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS