MXLSMCGLCE43AE3
MFR.Part #
MXLSMCGLCE43AE3
JLCPCB Part #
C2629840
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 21.6A 43V 47.8V 5uA 69.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS