MXLSMCJLCE43AE3
MFR.Part #
MXLSMCJLCE43AE3
JLCPCB Part #
C2628237
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 100pF 21.6A@10/1000us 43V 52.8V 5uA 69.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS