SMCG26A-M3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG26A-M3/9AT
JLCPCB Part #
C1982461
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 26V 31.9V 35.6A 42.1V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS