MXLSMCGLCE110A
MFR.Part #
MXLSMCGLCE110A
JLCPCB Part #
C2648790
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 110V 122V 178V 8.4A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS