MXLSMCG60AE3
MFR.Part #
MXLSMCG60AE3
JLCPCB Part #
C2628264
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
1.5kW 15.5A 60V 66.7V 96.8V TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS